VICTORIA-SAULESTI.CSS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


VICTORIA-SAULESTI.CSS
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie Raluca

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
S3B1

S3B1


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/10/2013

Reclamatie Raluca Empty
MesajSubiect: Reclamatie Raluca   Reclamatie Raluca Icon_minitimeMar Noi 26 2013, 07:14

Ma enerveaza raluca am decis sa nu ma las gigafun si am intrat pe sv si am omorato de 4 ori de 5 ori si a inceput sa ma injure de mama ca asi baga ceva ......... ca sunt un pitic infect mai tarziu peste 2 mape am mai omorato iarasi a inceput sa ma injure dupaia am iesit dupa sv peste o ora am intrat iarasi si a inceput sa ma faca ''Iarasi a venit piticul asta infect codat'' peste 2 mape mam jucat linistit si am avut 9 sau 8 cu 2 si lam omorat si un player a zis sa im dea ban ca cica am wall Neutral si mia dat ban 30 min ca am wall Neutral mam saturat sa ma injure sa im dea slay ca am omorato sa im dea ban Damage Taken from "<<¶*₮11*¶>>sad" - 38 in 1 hit
Damage Taken from "<<¶*₮11*¶>>LAMPA CAUT BEC" - 75 in 3 hits
(ADMIN) [gF-Lady] # rαllυcα ❤️: banned player THE S3B1
You have been banned by Admin for 30 minutes
Disconnect: Added to banned list.
Disconnect: Added to banned list.

Banned by server
Sus In jos
Flash;x

Flash;x


Mesaje : 6
Data de înscriere : 01/11/2013

Reclamatie Raluca Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Raluca   Reclamatie Raluca Icon_minitimeVin Noi 29 2013, 06:34

Daca nai mai comenta si ai scoate wallu ala nu tiar fi dat ban nici injurat nici slay!.
Sus In jos
S3B1

S3B1


Mesaje : 117
Data de înscriere : 29/10/2013

Reclamatie Raluca Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Raluca   Reclamatie Raluca Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 00:28

nam wall copile tu taci din gura ca esti praf
Sus In jos
Flash;x

Flash;x


Mesaje : 6
Data de înscriere : 01/11/2013

Reclamatie Raluca Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Raluca   Reclamatie Raluca Icon_minitimeSam Noi 30 2013, 00:51

Ba pula sa tio fut pe mata aia care teo facut asa prost fututi gura mati de tzigan infect tu nu meriti un ban fututi gura mati!.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie Raluca Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie Raluca   Reclamatie Raluca Icon_minitime

Sus In jos
 
Reclamatie Raluca
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» reclamatie raluca
» Reclamatie Catalin

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VICTORIA-SAULESTI.CSS :: Servere!!! :: [RO] VICTORIA-SAULESTI.CSS PUBLIC V.34 :: Cereri si Plangeri (Public) :: Plangeri la Adresa Adminilor-
Mergi direct la: