VICTORIA-SAULESTI.CSS
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


VICTORIA-SAULESTI.CSS
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere UnBan ±‡±cαяввσﱇ±™

In jos 
AutorMesaj
CarBBoN1990




Mesaje : 2
Data de înscriere : 22/01/2014

Cerere UnBan ±‡±cαяввσﱇ±™ Empty
MesajSubiect: Cerere UnBan ±‡±cαяввσﱇ±™   Cerere UnBan ±‡±cαяввσﱇ±™ Icon_minitimeMier Ian 22 2014, 11:02

Prenume:Adrian
Vârsta:14 ani
Nick:±‡±cαяввσﱇ±™
IP: 78.96.170.141
Steam: Nu folosesc deoarece ma enerveaza.
Data şi ora banării:22/01/2014, ora 20:20
Adminul care v-a banat:Nu-i mai stiu exact numele, am restartart PC-ul ca mergea greu, iar in consola nu mai arata cand te conectezi, arata doar ca ai ban. Dar sigur stie hittler cine mi-a dat ban :]
Alţi admini online:Adolf hittler (asa cred ca era numele lui ) si Casper.
Alte comentarii: Eram pe server ( pentru prima data ) si m-au vazut ca dau hs si d'astea. Aveam scor bunicel, si ma trezesc ca zice respectivul admin care mi-a dat ban, sa ies ca am wall ca nu stiu ce. Zice pe voice " Ba ai wall, daca vrei faci cererea unban pe forum ". Eu il intreb " Aha; De unde stii ? M-ai verificat ??;Mi-ai facut poze?? ", dupa zice adolf hittler " nu mai comenta " si dupa 1 secunda ban. Eu daca faceam asa pe 1.6 primeam remove instant. Nu va suparati, invatati sa adminati unii dintre voi, nu mai faceti abuz pe lume, dupa judecati omul, daca nu mi-ai facut poze degeaba dai ban, ca wall nu iese in nimic inafara de poze, am fost si sunt admin, nu joc de ieri CS. Astept un raspuns, si cer ca ADMINUL RESPECTIV care mi-a dat BAN pe motiv WALL pentru 10080 minute SA DEA DOVADA CA AM WALL PE FORUM, PM sau tot ce mai vrea. Salut !
Sus In jos
 
Cerere UnBan ±‡±cαяввσﱇ±™
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere unban Andro
» Anunt: =[MODEL CERERE UNBAN]=
» Cerere Un-Ban
»  Cerere ExTaZz
» Cerere ExTaZz

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
VICTORIA-SAULESTI.CSS :: Servere!!! :: [RO] VICTORIA-SAULESTI.CSS PUBLIC V.34 :: Cereri si Plangeri (Public) :: Cereri Un-Ban-
Mergi direct la: